Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brutalne morderstwo w Turobinie: \"Zabili go siekierą\"

Utworzony przez purple_21, 24 lutego 2011 r. o 13:18 Powrót do artykułu
Jestem w Turobinie raz na 3 miesiące i nie znam tam żadne patologi. Znam normalnych prostych ludzi głównie rolników zcharowanych. Owszem są badjdziory itp. i dewotki które słuchają swoego poje***ego Proboszcza i Rydzyka. A tak szczerze to tam ma władzę oprócz Wójta Proboszcz i dyrektor szkoły lekaże aptekarz oraz elita Turobińska i ci co się proboszczowi nie przeciwstawiają. A patologia ja jej nie widziałem pewnie jest jak w każdej miejscowości gminnej.Ta Ogólnie są różni ludzie tylko troszeczkę im Rydzyk i Proboszcz z mózgu wodę zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
J###ć policje pozdrowienia z turobina
Nie no... ten komentarz naprawdę zawiał mi inteligencją! Człowieku... Ty nie je.b policji tylko sam siebie w łeb je.bnij! Swoim komentarzem potwierdzasz tylko powyższe wypowiedzi..., że w Turobinie panuje patologia... Mieszkam niedaleko tej miejscowości, chodziłam tam do szkoły itp i owszem, znam wielu wartościowych ludzi, którzy tam mieszkają...ale "większość", którą Ty reprezentujesz to zwykłe prostaki, które mają nasrane w głowach. Nie wiem jakim idiotą trzeba być żeby zapodawać takie wypowiedzi. Jakiś margines zabija człowieka a Ty piszesz "jebać policję".... Weź się ogarnij gnojku bo żal mi Ciebie... Masakra jakaś po prostu. Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hans klos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pieknie!!!Ci młodzi ludzie jak mogli zrobic cos tak strasznego,zachowali sie gorzej niz zwierzeta:(smutne to wszystko co sie dzieje na swicie,kiedys mieszkałem w Turobinie i naprawde znam bardzo wielu młodych i fajnych ludzi chcących wiecej od zycia niz tylko wypic flaszke z kim popadnie.Znam równiez tego chłopaka co prawdopodobnie posuną sie do tak strasznego czynu.Wielu z was wydało opinie na temat Turobina ze to ''patologia''zupełnie sie z tym nie zgadzam nie wszyscy tacy są zdecydowana wiekszosc młodych mieszkanców są poządnymi ludzmi:) Uczą sie pracuja ,dbają o swoje rodziny.Nie oceniajci kogos kogo zupełnie nie znacie!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem byłym mieszkańcem Turobina,jak czytam tych idiotów co tak piszą,to zastanawiam się z kąd oni pochodzą.Panowie eksperci podajcie swoje miejscowość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaos Ty narkomanie z kąd pochodzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokąd jeszcze rządzić będzie głupota i przemoc ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROKURATOR napisał:
Dokąd jeszcze rządzić będzie głupota i przemoc ?
to dla tego ze likwiduje się postarunki POLICJI w małych mejscowosciach,kiedys dostał by pało i by nie cwaniakował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez znalem sprawce i wiedzialem ze wczesniej czy pozniej tak skonczy, on ma siano zamiast mozgu i mam nadzieje ze beda go w pierdlu dymac 3 razy dziennie przez co najmniej 20 lat!!!!! I kazdy kto go znal tak Wam powie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROKURATOR napisał:
Dokąd jeszcze rządzić będzie głupota i przemoc ? [/quote] [quote name='krajan' timestamp='1298743139' post='443133'] >>''kiedyś dostał by pało i by nie cwaniakował''<<
! - ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Jestem w Turobinie raz na 3 miesiące i nie znam tam żadne patologi. Znam normalnych prostych ludzi głównie rolników zcharowanych. Owszem są badjdziory itp. i dewotki które słuchają swoego poje***ego Proboszcza i Rydzyka. A tak szczerze to tam ma władzę oprócz Wójta Proboszcz i dyrektor szkoły lekaże aptekarz oraz elita Turobińska i ci co się proboszczowi nie przeciwstawiają. A patologia ja jej nie widziałem pewnie jest jak w każdej miejscowości gminnej.Ta Ogólnie są różni ludzie tylko troszeczkę im Rydzyk i Proboszcz z mózgu wodę zrobił.
Turobin - nazwa miasta pochodzi od turów ( zwierząt silnych i wielkich), które zamieszkiwały te okolice. Jeszcze inna nazwa pochodzi od turzycy- trawy (turza, turzyca). Istnienie tej miejscowości datuje się od XIIwieku. Miejscowością władała zamożna szlachta, w tym ród Zamojskich. W Turobinie od początku XVI wieku wzrastała liczba ludności żydowskiej, a gmina żydowska (kahał) powstała tam w 1576 roku, zaś pierwsza synagoga w 1657r.W 1908 r. na 5200 mieszkańców - 52 procent stanowili Żydzi. W czasie I wojny światowej miasto zniszczyły 2 wielkie pożary. II wojna światowa dotarła do Turobina 17 września 1939r. Rozpoczął się pełen terroru i okrucieństw okres okupacji. Represja okupanta dotknęła zarówno ludność żydowską jak i polską. W maju 1942 roku hitlerowcy zniszczyli synagogę i rozstrzelali w Turobinie 120 Żydów, zaś pozostałych 2000 wywieziono do obozów śmierci w Bełżcu i Sobiborze. Obecnie Turobin jest gminą rolniczą, której głównym bogactwem natury są żyzne gleby lessowe. Ciekawe informacje na temat Turobina znajdują się m.in. w publikacjach: Tokarczyk Roman - Turobin. Dzieje miejscowości; Pinkas Hakehillot - Encyclopedie of Jewish... Szkoda, że z tak pięknej miejscowości forumowicze bluzgają na siebie, jak w przysłowiowym jarmarcznym zbiorowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Jestem w Turobinie raz na 3 miesiące i nie znam tam żadne patologi. Znam normalnych prostych ludzi głównie rolników zcharowanych. Owszem są badjdziory itp. i dewotki które słuchają swoego poje***ego Proboszcza i Rydzyka. A tak szczerze to tam ma władzę oprócz Wójta Proboszcz i dyrektor szkoły lekaże aptekarz oraz elita Turobińska i ci co się proboszczowi nie przeciwstawiają. A patologia ja jej nie widziałem pewnie jest jak w każdej miejscowości gminnej.Ta Ogólnie są różni ludzie tylko troszeczkę im Rydzyk i Proboszcz z mózgu wodę zrobił.
Twój mózg też nie funkcjonuje najlepiej gdyż tak światłej osobie nie przystoi pisać z błędami ortograficznymi.ZAPAMIĘTAJ!-zaHarowany,lekaRZ. Jeśli chodzi o proboszcza słyszałam o Nim same superlatywy.Tak więc ile osób tyle opinii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaos napisał:
niestety te postzamojskie wichury (Turobin, Żółkiewka i inne) to siedliska patologii, mało kto tam nie siedział w pierdlu...
Ty chyba też jesteś dzieckiem z patologicznej rodziny jak tak piszesz bo nawet nie wiesz gdzie to jest zapytaj się swojej starej buraku!! Turobin jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Ty chyba też jesteś dzieckiem z patologicznej rodziny jak tak piszesz bo nawet nie wiesz gdzie to jest zapytaj się swojej starej buraku!! Turobin jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego oceniacie Turobin i całą okolice przez pryzmat tego co się stało. Może w Turobinie nie jest tak pięknie i ładnie jest mase meneli ale są też naprawdę wartościowi ludzie których obrażace przez takie osądzanie. Nigdy nie ukrywałam że jestem z okolic Turobina i nigdy nie usłyszałam żę ktoś był do tej gminy uprzedzony. Wszędzie są różni ludzie ale nie można przez nich oceniać całej reszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hans ty kretynie, za 15zl z siekiera...? Zgnijesz w pierdlu jak twoj stary... hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
"DOBIJAJĄ WATAHĘ,OBDZIERAJĄ ZE SKÓRY" a co ? młodzież się bawi ,a że z dobrego domu to dostaną po dwa lata w zawiasach.W przypadku surowszego wyroku ujmie się za nimi Bodnar ze Środą i też będzie PO sprawie Tylko kompletny ślepiec,na dodatek z uszkodzonym słuchem nie widzi co się dzieje...tylko do czego to zmierza ?
Prostaczyno z jakiego dobrego domu... Toz to same szumowiny, Ojciec Hansa siedzaial wiecej w wiezieniu niz byl na wolnosci .... Niedaleko pada jablko od jabloni. A co do Ciebie kolka to od razu widac ze jestes na biezaco i z okolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od patologa to sie odpier...cie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od Damiana rodziny to spier***aj! Nie znasz go to nie pier***...! Żal mi cię prostaku.... popatrz lepiej na siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źle zrobił, ale jestem pewna że ciężko mu teraz z tym... Damian nie jest mordercą, nie mogę zrozumieć dlaczego to zrobił, ale zawsze będę go wspierała, zawsze pomimo tego zabójstwa. Przyjaciół nie zostawia się nawet w takiej sytuacji... Pamiętajcie o tym. Nawet najgorszy przestępca zasługuję na drugą szansę...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...